Корисні поради в умовах дистанційного навчання
Цікаві сервіси, які стануть у пригоді під час карантину.
Чи легко організувати дистанційну взаємодією зі школярами під час незапланованого карантину? Звісно, ні. Але чи реально? Так! І у цьому нам можуть допомогти мережеві технології, сучасний розвиток яких вражає та надихає на нестандартні рішення. У цьому плані неймовірно корисними є базові сервіси Google.
Корисні сервіси для вчителя
1. Поштовий сервіс Gmail – миттєва комунікація
Нині електронна пошта – необхідний інструмент комунікації учитель-учень та вчитель-батьки. Gmail цікавий також тим, що надає можливість ділитися малюнками, презентаціями, тестами тощо, які знаходяться у вашому хмарному сховищі. Без завантаження на власний пристрій! Усе тому, що поштовий сервіс є частиною Google.
Тобто ви зможете моментально обмінюватися повідомленнями з учнями в умовах дистанційного навчання.
2. Google-форми – власні опитувальники
Ця платформа надає можливість створювати опитувальники, вікторини та навіть анкетування для учнів. Функціонал сервісу вражає:
- можливість встановити одну або декілька правильних відповідей, встановлення відповідністей;
- запитання або відповідь може мати як текстовий, так і візуальний формат (фото, відео);
- результати учнів відображаються у вигляді зрозумілої статистики (колові діаграми тощо);
- швидке переведення результатів у зручний для огляду формат Google-таблиць;
- можливість роздрукувати створену форму.
І головне – діти можуть знаходитися будь-де! Ставте завдання та отримуйте від них відповіді!
3. Google-Презентації – супровідник до кожного уроку
Можливості сервісу не поступаються відомим презентаціям PowerPoint. Окрім того, вся інформація миттєво зберігається у вашому хмарному сховищі, тож раптове вимкнення світла або пристрою не завадить вашій роботі! Створення слайдів, анімовані зображення, вставка відео-робіт, анімація до слайдів – усе це втілюється у Google-презентаціях. А щн інтернет-сервіс цікавий тим, що недостатня кількість пам’яті на вашому пристрої аж ніяк не стане перешкодою плідній роботі, адже є можливість завантажити на переносний носій презентацію прямо з інтернету.
4. Доповнення Flubaroo – оцінки без проблем
Тепер ви можете зберегти власний час на перевірку тестів, адже для цього є помічник Flubaroo! Результати оцінювання тестів (створених за допомогою Google-форм) можна перевести в Google-таблицю, зробивши лише один клік, а згодом – застосувати це доповнення та миттєво виставити оцінки кожному учню.
В умовах дистанційного навчання та необхідності працювати оперативно це стане чудовим рішенням.
5. Власний сайт Blogger – реалізація вашого потенціалу
Якщо ви маєте багато медіа-матеріалів і розробок, якщо хочете полегшити роботу учнів, то створення власного блогу або сайту – неминуче! Особливо коли учні так далеко від вас!
6. Додаток Symbaloo – втілення вашої креативності
Symbaloo – сервіс-сховище посилань із мережі у вигляді міксів, які можна додати до вашого сайту, або просто запропонувати учням для ознайомлення та роботи. Зручність додатку полягає у необмеженій можливості оформлення закладок: картинки, кольорова палітра тощо.
Коментарі
Дописати коментар